הטבות ועדכונים בדף הפייסבוק הרשמי שלנו

סיור קולי עצמאי ביפו העתיקה

החברה לפיתוח יפו העתיקה משיקה ערכה של מדריך קולי ומפה תואמת, לסיור עצמאי ביפו העתיקה וסביבותיהסיור קולי עצמאי ביפו העתיקה (הגדל)

החברה לפיתוח יפו העתיקה משיקה ערכה של מדריך קולי ומפה תואמת, לסיור עצמאי ביפו העתיקה וסביבותיה

המדריך, שתכניו מאפשרים סיור בין שעה וחצי ליום מלא, לוקח אותנו ממפגש חוויתי עם הסיפורים, האגדות והדמויות בנבכי תל יפו ועד למרכז הסצינה העכשווית - המסעדות, הגלריות והנמל הפעיל העתיק בעולם

חינם לאורחי מרכז המבקרים החדש "תמונות יפואיות"

בתשלום: שכירות: (30 ש"ח לערכה המתאימה לזוג), רכישה: (100 ש"ח לערכה)

פרטים ורכישה במרכז המידע לתיירים בכיכר קדומים

טל. 03-6037700

יפו העתיקה היא פנינה ארכיטקטונית ואמנותית הטומנת בתוכה בילוי אין סופי: כייף לגלות את יפו העתיקה ברגל, לשוטט בסמטאות, להציץ בגלריות ובסטודיות, להתענג במסעדות ולהרגיש הכי בחופש בעולם.

המדריך הקולי החדש מאפשר לגלות את יפו הקסומה בקצב אישי, להתפעל מציוריות הנמל, ללכת לאיבוד בסמטאות הרומנטיות, להכיר את ההיסטוריה המרתקת של יפו מתקופת רעמסס ועד לבתי הקפה של ימנו, לרדת לים עם קסיופאה ואנדרומדה, לחטט בדוכני שוק הפשפשים, להקשיב לצלצולי השעון, לפגוש את המושל מפיל האימה אבו-נבוט, ולהיכנס לתוך יצירת אמנות בתערוכת החוצות הקבועה.

הערכה מוצעת ב-6 שפות: עברית, ואנגלית - מיידי, ובשבועות הקרובים יתווספו גם  צרפתית, רוסית, גרמנית וספרדית. הערכה פותחה בשיתוף עם חברת Imaginear.

 מזה כ-6000 שנה מהווה יפו את הפתח הימי של ארץ ישראל וירושלים: המצרים שלטו בה, הפלישתים, שבט דן, סנחריב, אלכסנדר מוקדון, המכב"ים, הרומאים, נפוליאון, המוסלמים, הצלבנים והתורכים.

הנוצרים הקדמונים הפכו אותה לאתר עלייה לרגל חשוב בזכות ביתו של שמעון הבורקסאי בו ע"פ המסורת שאב פטרוס את רעיון הפצת הנצרות לכל תושבי העולם.

תחנות המדריך:

1. כיכר קדומים - מרכז המבקרים החדש "תמונות יפואיות"

2. סמטת נתיב המזלות  / כנסיית סנט. מיכאל

3. נמל יפו

4. בית שמעון הבורסקאי

5. סמטת מזל דגים: מתחם האמנים והגלריות

6. שער רעמסס, גן הפסגה וגשר המשאלות

7.שוק הפשפשים

8. כיכר השעון

9. סלים סולימאן, מסגד המחמודייה ושער ירושלים

10. בניין הסראייה הישן

11. תותחי נפוליאון וסלע אנדרומדה

 

מרכז המבקרים הרב חושי "תמונות יפואיות" והסיורים מותאמים לכל המשפחה, בשבע שפות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, ספרדית, צרפתית וגרמנית.

שעות פתיחה : א-ה ושבת 9:00-20:00, שישי 9:00-17:00 (לקבוצות ניתן לתאם ביקורים גם בשעות נוספות). כניסה: 15-30 ₪

מרכז הזמנות : 03-6037700,  03-6037686, tourism@oldjaffa.co.il 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד