בן נתן

כשהאדם הממוצע קורא טקסט הוא לרוב מנסה לפענח את המשמעות שהמילים מבטאות אבל מה עם המשמעות של האופן בו הן נכתבות? רובנו זנחנו את מחברות הספירלה, העטים הצבעוניים והטושים הזרחניים והפסקנו לצייר אותיות אי שם בשנות האלפיים המוקדמות לטובת המחשב הנייד, אבל יפו העתיקה מארחת כבר שלוש שנים אדם שהפך את חיבתו לאותיות למקצוע. בן נתן הוא מי שעומד מאחורי קטלוג האותיות הפופולרי 'הפונטיה', ועל רקע עידן המסכים והמקלדות והסלידה ההולכת וגוברת מהפונט Guttman Yad, כנראה שהוא ומעצבים נוספים אחראים לכתב היד של כולנו.

בן נתן הוא מרצה לעיצוב ומעצב גרפי שהחליט להקים סטודיו ביפו העתיקה מכיוון שתמיד חלם לעבוד לצד הים, אבל מאז גילה עוד שלל בונוסים שייחודיים למקום.

"מה שאני הכי אוהב ביפו העתיקה, הוא שהיא מרגישה כמו חוץ לארץ לעיתים. אני נהנה מהפגישות בסמטה עם תיירים מכל העולם"

מסתבר שהוא לא מוקסם רק מהתיירים שמשוטטים בסמטאות. כשהוא נוטש את המחשב ומסתובב ביפו, הוא צד במצלמתו את אותן כלות תוהות שפוקדות את השכונה. אלה שמצוידות בחתן מגונדר וצלם, ומחליפות פוזות רומנטיות על רקע המבנים עתיקים. נתן מצלם אותן בשלל זוויות מפתיעות ומצחיקות שחושפות את הסיטואציה המלאכותית באופן מסקרן. מוזמנים לצפות בארסנל של חתן וכלה מבויימים בחשבון האינסטגרם שלו ותחת ההאשטאג #כלהבסמטה.

בן נתן באינסטגרם

כלה בסמטה
מתוך סדרת הצילומים כלה בסמטה