קול קורא: יוצאים לאור 2020

התערוכה יוצאים לאור, שמציגה מדי שנה עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות לאמנות ולעיצוב בישראל, תיפתח בחודש אוגוסט בגלריית הרחוב של יפו העתיקה.

מועד אחרון לשליחת הצעות: 26.7.

החברה לפיתוח יפו העתיקה בשיתוף מגזין פורטפוליו ממשיכים במסורת ושמחים להודיע על התערוכה יוצאים לאור, שתתקיים השנה בפעם הרביעית. התערוכה, שמציגה מדי שנה עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל, תיפתח בחודש אוגוסט בגלריית הרחוב של יפו העתיקה. בתערוכה יוצגו בקופסאות אור כ־60 עבודות של בוגרי 2020, שיבחרו האוצרים חגית פלג רותם ויובל סער.

השנה אנו רואים חשיבות רבה בקיומה של התערוכה, לנוכח המגבלות שפגעו בקהילת הסטודנטים ובעולם האמנות והתרבות בעקבות מגיפת הקורונה. בנסיבות אלו אנו סבורים שיש משנה חשיבות לבמה ולחשיפה של דור היוצרים הצעירים, שספגו פגיעה דווקא בתקופת השיא של לימודיהם. לכן, השנה נציג בתערוכה עבודות נבחרות שנוצרו במהלך השנה האחרונה ללימודים, ולא נתמקד רק בפרויקטי גמר.

החברה לפיתוח יפו העתיקה שואפת לקדם ולעודד אמנים צעירים בתחילת דרכם, ולהציג את יצירתם כחלק ממרחב תרבותי מעורר השראה, המשלב אמנות עכשווית וייחודית. גלריית הרחוב, שהושקה בשנת 2017 עם המהדורה הראשונה של יוצאים לאור, הציגה מאז מגוון של תערוכות מתחלפות. גלריית הרחוב פתוחה לקהל במרחב הציבורי, לאורך כל שעות היממה וללא מגבלות.