טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

אירוע סיום מחזור JAR-seminar-Artez | רביעי 28.6 | הכניסה חופשית!

21 יוני 2023, 08:00 - 17:00

אירוע סיום מחזור JAR-seminar-Artez
יום רביעי, 28.6 בשעה 20:30
כיכר קדומים, יפו העתיקה
הכניסה חופשית
אירוע נעילת המחזור הנוכחי של JAR- תוכנית הרזידנסי הבינלאומית החדשה של יפו העתיקה. שיתוף פעולה ראשון של JAR עם בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים והאקדמיה למחול ARTEZ מהולנד. הכוריאוגרף והרקדן דייויד פינסטרה, בוגר ARTEZ, הוזמן ליצור עבודת מחול חדשה עם הסטודנטיות של בית הספר למחול בסמינר. לצד דויד נבחרו עוד 7 סטודנטים.יות ובוגרי מחלקות המחול והתיאטרון, לגור וליצור בבית הרזידנסי. לאורך חודש וחצי הם פיתחו מרחב יצירה משותף, כזה שמאפשר להם להמשיך את המחקר הפרטי של כל אחד וליצור מהלכים אמנותיים משותפים. תוצאות המפגש המיוחד הזה יוצגו בסרט וידאו קצר בהמשך השנה וישותף ברשת.
באירוע> יתקיים מופע מחול מיוחד שנוצר בעקבות העבודה המשותפת של דייויד פינסטרה עם הסטודנטים והסטודניות על הבמה בכיכר ובאווירה המיוחדת של יפו העתיקה. יוקרנו קטעי וידאו קצרים מהחיים והיצירה בבית וטיזר קטן לסרט אותו צילמו לאורך כל התקופה. בתום המופע נמשיך כולנו לג'ם סשן מוסיקה ומחול בהשתתפות הרקדניות ודי ג'י לייב. פתוח לקהל הרחב.
בנוסף> תפתח התערוכה Path Generator בגלריה ב-אהבה בכיכר קדומים | אוצר: סהר עזימי
דייויד פינסטרה יצר סדרה של עבודות מתוך מתוכנה המספקת לו הצעות לכיוון התנועה בחלל. התוכנה יוצרת תוצאה רנדומלית ובכל פעם מוציאה פלט שונה לאותן פקודות. תוך כדי תהליך מול דויד נבחרו 12 עבודות שהן יצירה משותפת של דויד ותוכנת המחשב. התערוכה שאצר עזימי תהיה פתוחה לקהל לאורך הערב עד ה6.7.

פרטים

תאריך:
21 יוני 2023
זמן:
08:00 - 17:00