טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

המחזור החדש של JAR – Old Jaffa Artists

21 ינואר, 08:00 - 17:00

נרגשים וגאים להציג בפניכםן את שמות האמנים והאמניות במחזור החדש של JAR – Old Jaffa Artists~
תוכנית שהות אמן ייחודית של עיריית תל-אביב-יפו שמארחת יוצרים ויוצרות מפונים מדרום ומצפון למשך 3 חודשים של יצירה והעשרה ביפו העתיקה.

בחודשים האחרונים, מאז תחילת המלחמה, עיריית תל-אביב־יפו נרתמה וקלטה עשרות אלפי מפונים מיישובי העוטף, מדרום הארץ ומצפונה. קבוצת אתרים באמצעות החברה לפיתוח יפו העתיקה של עיריית תל-אביב־יפו יזמה והקימה את JAR – Old Jaffa Artists Residency – תוכנית שהות אמן ברובע האמנים ההיסטורי של יפו העתיקה, הכוללת ליווי מקצועי ומגורים עבור אמנים ואמניות מפונים מהדרום ומהצפון.

התכנית כוללת 10 אמנים ואמניות, אשר נבחרו בעקבות קול קורא שיצא בתחילת נובמבר כתגובה ישירה למציאות החדשה. בנוסף לפעילות המקצועית והאמנותית, האמנים גרים במבנה הרזידנסי – בית עות'מאני מלא השראה בן 7 חדרים הממוקם בסמטאות הציוריות של יפו העתיקה. בנוסף, כל אמן.ית קיבלה סטודיו יצירה ביפו העתיקה על מנת שיוכל להמשיך בעבודתו וליצור בחללים מלאי ההשראה של יפו העתיקה. במשך כל תקופת השהות יוענק למשתתפים ליווי מקצועי ואוצרותי רציף, בסיוע הצוות המנהל של הרזידנסי והאוצרת סאלי הפטל נוה, המלווה את התכנית מטעם איגוד האמנים הפלסטיים. בנוסף לכך, הצוות המקצועי בנה עבור המשתתפים תכנית העשרה המורכבת מסדנאות ומפגשים שמטרתם חידוד והעמקת ארגז הכלים של הפעילות האמנותית וכן קידום התפתחות אישית. זאת בשיתוף איגוד האמנים הפלסטיים ותאי התרבות של העיר תל-אביב־יפו.

קבלו את רשימת המשתתפים והמשתתפות בתוכנית: ברית אינשטיין, רן אלמליח, נדין בר נוי, תמר הורוביץ ליבנה, אנואר ז'ור, זהבה מסר, לימור צרפתי מקס, יערה רבינוביץ', טלי ריבואי, ירון שטיינברג.

בתקופה הקרובה נעלה עוד מידע על האמנים המשתתפים והפעילויות השונות של הרזידנסי ~ Stay Tuned ✌️

פרטים

תאריך:
21 ינואר
זמן:
08:00 - 17:00