טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

זמן לסרט: הקרנות סרטים מתחת לשמיים – הכניסה חופשית!

1 אוגוסט 2018, 20:30 - 22 אוגוסט 2018, 23:00

זה בוודאי המקום

סרטי הקאלט חוזרים לאמפי תירוש בגן הפסגה להקרנות מתחת לכוכבים ומול הנוף הכי יפה בעיר. הכניסה חופשית!

ובחודש אוגוסט: סרטי מוזיקאים! בשיתוף האוזן השלישית

בכל יום רביעי מ-20:30

1/8 – טופאק

8/8 – קונטרול

15/8 – הישר מקומפטון

22/8 – זה בוודאי המקום


1/8 – טופאק (2017)

סיפורו של הראפר המפורסם, מראשית הקריירה שלו בניו יורק, דרך הפיכתו לאחד הקולות המוכרים והמשפיעים בעולם המוזיקה ועד למותו בטרם עת בגיל 25. הביוגרפיה חוקרת את ההשפעות של ילדותו ונעוריו על הקריירה שלו, בחירותיו ואמונותיו. דימטריוס שיפ הבן נפלא בתור הדמות השנויה במחלוקת.
טופאק

 

8/8 – קונטרול (2007)

סיפור חייו ומותו של איאן קרטיס, הסולן המעורער של להקת Joy Division. במאי הקליפים המוערך, אנטון קורבין, מסתמך על האוטוביוגרפיה (וגם על מעורבותה האישית) של אשתו של קרטיס – דברה, אותה מגלמת בסרט סמנתה מורטון (באמריקה). הסרט, שצולם בצבע ועבר תהליך של הפיכתו לשחור-לבן, מתאר את נסיקת ההצלחה של הלהקה במקביל לחייו האישיים של קרטיס שדווקא קיבלו תפנית שלילית: הוא נקרע בין אשתו למאהבת, לא ידע כיצד להתמודד עם מחלת האפילפסיה ונסוג לדיכאון עמוק שהוביל להתאבדותו. זוכה שלושה פרסים בפסטיבל קאן. מעיק אבל נוגע.

קונטרול


15/8 – היישר מקומפון (2015)

דרמה ביוגרפית המציגה את סיפורם האמיתי של חברי להקת N.W.A, מלהקות ההיפ-הופ הראשונות והמשפיעות ביותר בכל הזמנים (שבין שיריה המפורסמים, ההמנון הפרובוקטיביFuck Tha Police). הלהקה, שצמחה ברחובותיה הקשים של קומפטון בקליפורניה באמצע שנות ה-80, הוקמה ע"י חמישה צעירים: Ice Cube, Dr. Dre, Eazy-E, DJ Yella ו-MC Ren, שביקשו לבטא ולזעוק בקולו של דור שלם ולשנות את פני המוזיקה על הדרך. הסרט זכה לשלל ביקורות מפרגות ופרסים, ביניהם פרס הסרט הטוב ביותר של ה-AFI.

היישר מקומפטון


22/8 – זה בוודאי המקום (2011)

שון פן מביא אותה בהפוכה באחד התפקידים הכי ביזאריים בקריירה שלו. שאיין (בן דמותו של רוברט סמית' מלהקת הקיור), הוא כוכב רוק מזדקן, עדין נפש ומעט לאה מהחיים, שמגלה כי אביו עומד למות במיטת חוליו הניו יורקית. לאחר שנים של ניכור בין האב לבנו, מחליט שאיין להיפרד מהאב הגוסס. רק כשהוא מגיע לאמריקה הוא לומד את הסיפור כולו על אביו – ניצול אושוויץ שסבל השפלה מיוחדת מצדו של קצין SS בשם אלויס מולר. מסתבר שמולר זכה למקלט מדיני באמריקה… פרנסס מק'דורמנד (פארגו) מופיעה גם היא בסרטו של לא אחר מאשר העילוי האיטלקי, פאולו סורנטינו (האלוהי).

זה בוודאי המקום

פרטים

התחלה:
1 אוגוסט 2018, 20:30
סיום:
22 אוגוסט 2018, 23:00