טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

חילוף חומרים | מעבדה בפעולה עם שרון פזנר ואפרת אייל | 9-12.2.21 | ב-אהבה

9 פברואר 2022, 10:00 - 12 פברואר 2022, 16:00

שתי אמניות שתבניות הן חלק מרכזי בתהליך עבודתן – אחת עובדת בחומר קרמי, השניה בבטון – יוצאות מהפרטיות של הסטודיו שלהן אל מרחב משותף במטרה לבחון יצירה משותפת

תאריכי הפעולה: 9-12.2.21
שעות פעילות: 10:00-16:00
כתובת: חלל ב-אהבה, כיכר קדומים 8, תל אביב – יפו
על התערוכה:
שתי אמניות שתבניות הן חלק מרכזי בתהליך עבודתן – אחת עובדת בחומר קרמי, השניה בבטון – יוצאות מהפרטיות של הסטודיו שלהן אל מרחב משותף במטרה לבחון יצירה משותפת – דיאלוג משחקי של יצירת תבניות ויציקות. תוצרי המפגש, ביחד ולחוד יצטברו בפעולה המשכית המתייחסת לחלל (סייט ספסיפיק), פעולה בהתהוות.
הפעולה האמנותית הזו הינה מיצג פרפורמטיבי של שתי אמניות פלסטיות שנענו להזמנה של סהר עזימי, יזם ואוצר של "ב-אהבה" – מרחב שיתופי ליצירה בתהליך הממוקם בכיכר קדומים ביפו העתיקה אליו מוזמניםות אמניותים שונים לשהות, ליצור, לחקור ולהציג.
על האמניות:
אפרת אייל – אמנית בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי בבצלאל. יוצרת אובייקטים ועבודות אינסטליישן בטכניקות שונות הכוללות יציקה בתבניות ופיסול חופשי של חפצי רדי-מייד, שברים ושאריות, במצבי עיבוד שונים של החומר. השפה האמנותית שלה מבוססת על פירוק והרכבה מחדש של צורות, אייקונים וסמלים מההיסטוריה של האמנות והקרמיקה, תהליך המדמה רגנרציה – צמיחה מחדש על בסיס קיים.
שרון פזנר – ארכיטקטית ואמנית. למדה ארכיטקטורה בבצלאל וב -ecole d'architecture paris la villette. עבודותיה משלבות בטון לצד חומרים וחפצים יומיומיים כמו מסמרים, ברגים, אומים, שאריות עץ ועוד. באמנות כמו באדריכלות, בחרה במקום פאלטה של צבעים בארגז הכלים של הבנאי. שרון יוצרת מאובנים של הכאן ועכשיו.

פרטים

התחלה:
9 פברואר 2022, 10:00
סיום:
12 פברואר 2022, 16:00