טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

חלום צלול – חוויה סוריאליסטית תערוכת יחיד של Suli Mann

22 דצמבר 2022 - 11 ינואר 2023

The space of the CREATORS gallery in old Jaffa will turn into a total installation that involves the viewer in the experience of emotions and sensations: «This is an opportunity to get acquainted with lucid dreams through a surreal experience without any substances».

Since a dream feels like reality, there is no difference between dream and reality for the brain, so the experience that you live there can be transferred to ordinary life: you can learn something or fight your fear. The artist is conducting a study of human nature: this exhibition is an opportunity to penetrate into the subconscious, to be with yourself, to immerse yourself in memories.

The immersive exhibition of the artist Suli Mann was developed with the participation of a team that created immersive projects in Europe, Israel Ukraine and Russia.
Producer — Anton Sazonov, author of the TLV street show idea
Director — Golden Mask prize laureate Semion Aleksandrovskiy
Sound design — Ilya Rozov
Augmented reality — Denis Rossiev
Light design — Evgeny Yanov

 

חלום צלול – חוויה סוריאליסטית תערוכת יחיד של Suli Mann

ניתן להגיע בכל עת, התערוכה פתוחה 24 שעות. אין הגבלת זמן ההשהייה בתערוכה.

הסדרה נקראת " חלום צלול" אשר מוקדשת לחלומות צלולים שחוויתי בשנתיים האחרונות. את/ה נמצא בחלום צלול.  זהו מצב של מעבר מעוררות לשינה. החלום הזה מרגיש כל כך ממשי, שכמעט אי אפשר להבדילו מהמציאות. את/ה יכול להריח ריחות, לשמוע צלילים ולראות הכל בפרטי פרטים. אך אתה מודה לזה שאתה בחלום וכך ישלך יכולת לבנות את המציאות משלך, אתה יכול/ה להמציא כל עלילה שתרצה/י.

החלום הצלול מטשטש את הגבולות של המציאות: תראה/י איך המישור הקדמי נמחק מול העיניים והחלל הנוצר ביניכם קורא לך להכנס פנימה, לחוות עולם החלומות. הגופים, החללים וחפצים מתעוותים ומשתנים, הפנים והזהויות נמחקים, האובייקטים מתפרקים לחלקים  בעולם זה. הכל מתערבב ויצר יחד גופים וחללים לא מוכרים, לא מודעים. בעבודות שלי אני רוצה להעביר את הדימוי האקראי של התחושות מתוך חלום. אני עושה זאת על ידי המשחק של השכבות, נפחים ורנה מידה. המישורים מתחברים, הבליטות הופכות לשקעים או חורים – זה מהווה ניגוד של חוסר ונוכח

פרטים

התחלה:
22 דצמבר 2022
סיום:
11 ינואר 2023