טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

חשיפת יתר #1 תערוכת בוגרי המחלקות לצילום בבית קנדינוף

7 אוקטובר 2018, 20:00 - 23:30

פוסטר פרסומי חשיפת יתר

ב-7/10/2018 תיפתח בבית קנדינוף ביפו תערוכה מקיפה שתציג עבודות נבחרות של בוגרי ובוגרות המחלקות לצילום בבתי הספר הגבוהים לאמנות.

תערוכה זו מבקשת להחיות מסורת ממושכת שנקטעה עם סגירתו של המוזיאון הפתוח לצילום בתל-חי, בניהולו של אריה שגיא ואוצרותה של נעמה חייקין אשר ארח במהלך כשני עשורים את תערוכת בוגרי המחלקות לצילום ואיפשר מבט פנורמי על הנעשה בשדה הצעיר של הצילום.עם כניסתה של נעמה קליימן, לשעבר המפיקה האמנותית של פסטיבל הצילום הבינלאומי, לתפקיד האוצרת והמנהלת האמנותית של בית קנדינוף, החליטה קליימן להמשיך את המסורת ולהביאה למרכז.
התערוכה תציג מבחר עבודות של הבוגרים הבולטים שסיימו את לימודיהם בשנת 2018.
על אף המגוון הסגנוני והז׳אנרים השונים המאפיינים את גופי העבודה – ניכר עיסוק מהותי ומרכזי בשאלות זהותיות ובפרט בנוכחות מובהקת של הגוף. באופן מעניין בשיאה של המהפכה הדיגיטלית שמאפיינת את הצילום מאז תחילת המילניום, והביאה את המדיום הרחק מן החומר מתחזקת התחושה כי הצילום מנסה לחזור אל החומרי, אל האנושי ואל המסורתי.התערוכה תציג עבודות צילום ווידאו של בוגרי מנשר לאמנות בתל-אביב, מכללת הדסה בירושלים, האקדמיה לאמנות ועיצוב ״בצלאל״, בית ספר מוסררה ומכללת ויצ״ו בחיפה.

משתתפים:
אדווה רז, דוריאן קרידו, הילה חן, עדי דאר, חברי הסלון 5 : אור זהבי
מיכאל שבדרון,נטשה קנדוב, נעמה רחמים, עידן סימון רתם שמואלי, שי דרור, תום עזריה, תומר פרוכטר. מתן גאפל, ניקי מור, לינא מוסטפא, ניירוז עוקלה, רוז'נה רודשטיין ורונן זיין.

אוצרת: נעמה קליימן
טקסט מלווה: יאיר ברק

פרטים

תאריך:
7 אוקטובר 2018
זמן:
20:00 - 23:30