טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

מיוזיק ספוט באתר: Ice Hokku בהופעה אינטימית

8 אוגוסט 2019, 20:30 - 23:00

פוסטר

הסלון העתיק של פרויקט אתר מארח את מיזם מיוזק ספוט – מרחב עבודה למוזיקאים ויוצרים בתחום המוזיקה – לסדרה של ארבעה מופעים אינטימיים.

מוזיאון יפו, טיילת מפרץ שלמה 10.

ב-8.8 יופיע הצמד Ice Hokku

דואט אקוסטי-אלקטרוני של מוסיקאים צעירים שלא מכבר הגיעו מרוסיה וכבר זכו לפופולאריות בישראל. מוסיקה יפה, רבת פנים, עם דרייב של רוק, אלמנטים של אלתור ג'אז, זמררה מבריקה וטקסטים פילוסופיים.

20:30 פתיחת דלתות // 21:30 הופעה

מוזיאון יפו, טיילת מפרץ שלמה 10.

Ice Hokku –

דואו אקוסטי-אלקטרוני שמשלב בהופעותיו עיבודים של קולות, גיטרות, סינטיסייזרים, ביטים אלקטרוניים, עמדות לופר, תוך שימוש גם בידיהם וגם ברגליהם כדי ללחוץ על כל הכפתורים האפשריים. הספציפיות של הצמד אלה מקוריות, סרוב ללכת בתלם, רקע במוזיקה קלאסית, ראש פתוח והרגל מתמיד של שיפור עצמי. Ice Hokku זו מוזיקה יפה, מנטרתית, בעלת סאונד מורכב אבל קלה לקליטה, עם שירה עוצמתית, טקסטים פילוסופיים באנגלית והופעות שמושכות את הקהל עמוק פנימה.

הצמד Ice Hokku הוקם ברוסיה ביוני 2016 ע"י הזמרת יוליה גרניץ והגיטריסט אנטון דמיטרייב. רעיון הפרוייקט היה ליצור מוזיקה אלקטרוני באנגלית תחת השפעתו של הרכבים בריטיים
(Massive AttakPortishead, Morcheeba, FKA Twigs וכו') ובשביל הופעות לבנות ביצועים ספציפיים: יותר אקוסטיים ובאמצעות לופרים.

ב-2017 יוליה ואנטון עלו לארץ והתחילו דרכם המוזיקלית בישראל. כבר פה יצאו הסינגלים הראשונים שלהם וקליפ לשיר Together Alone. כיום Ice Hokku הוציאו 5 סינגלים, EP לייב, ועובדים על אלבום הבכורה שלהם.

 

פרטים

תאריך:
8 אוגוסט 2019
זמן:
20:30 - 23:00