טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

מיוזיק ספוט באתר: מיקה דוארי בהופעה אינטימית

1 אוגוסט 2019, 20:30 - 23:00

פוסטר הופעה מיקה דוארי

הסלון העתיק של פרויקט אתר מארח את מיזם מיוזק ספוט – מרחב עבודה למוזיקאים ויוצרים בתחום המוזיקה – לסדרה של ארבעה מופעים אינטימיים.

מוזיאון יפו, טיילת מפרץ שלמה 10.

ב-1.8 תופיע מיקה דוארי

בין הפולק לרוק לאינדי, בהופעה אקוסטית אינטימית.

20:30 פתיחת דלתות // 21:30 הופעה

מוזיאון יפו, טיילת מפרץ שלמה 10.

 

 

מיקה דוארי השנה נחשפה באלבום הבכורה שלה כזמרת ויוצרת חדשה וחצופה. בהפקתו של יוחאי מוצרי, ייעוצו המוזיקלי של יהוא ירון, בעזרת רשימה ארוכה של נגנים מוכשרים והקהל שעזר לממן דרך ההדסטארט, מתגלה לנו אלבום ויוצרת ייחודים, דיבור בגובה העיניים והלב על זהות, דת ואהבה עם מורכבות וסתירות שנשמעות לעתים כמו לונה פארק לנפש.

מיקה דוארי נולדה בגליל להורים חוזרים בתשובה שהתגרשו כשהייתה ילדה, אמה חזרה בשאלה והן נדדו בארץ בין 19 בתים. כיום היא גרה בירושלים עם בן זוגה מפיק האלבום יוחאי מוצרי, אותו הכירה בהופעתו של ניק קייב.

לאחרונה השיקה מיקה את האלבום במופע חגיגי במיוחד בתיאטרון תמונע, בו התארחו שלום גד ויהוא ירון. סיבוב ההופעות עם להקתה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום כלל פסטיבלים כמו אינדינגב האחרון, אירוחים בתחנות רדיו כמו אצל יואב קוטנר והמסע נמשך.

לאלבום הבכורה קדם האי-פי הנמלים חזרו למטבח (2016), שישה שירים בהפקתו של חמי רודנר (בהשתתפות רונה קינן) והאלבום המשותף והמוערך רעב, יחד עם שלום גד ורונאל קרן, מתוכו הסינגל של מיקה "משהו חשוב" (2017) אשר זכה להשמעות רבות.

 

 

פרטים

תאריך:
1 אוגוסט 2019
זמן:
20:30 - 23:00