טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

מיוזיק ספוט באתר: עוזי רמירז בהופעה

25 ספטמבר, 20:30 - 23:00

פוסטר המופע: מיוזיק ספוט באתר 25.9

הסלון העתיק של פרויקט אתר מארח את מיזם מיוזק ספוט – מרחב עבודה למוזיקאים ויוצרים בתחום המוזיקה – לסדרה של ארבעה מופעים אינטימיים.

ב-25.9 נארח את עוזי רמירז Uzi Ramirez
גיבור הגיטרה עוזי רמירז (פיינרמן), חבר בלהקת בום פם וחלק מהטריו האחים רמירז, עם מנגינות ומילים מתוך עולם הבלוז והפולק העשירים, יחד עם עיבודי מיתרים עמוסים לצד מינימליזם שכולל רק גיטרה אקוסטית.

והכרטיסים? רק 40 ש"ח + בירה חינם עלינו.
מזמינים ממש כאן >>> bit.ly/2MD7OZa

20:30 פתיחת דלתות // 21:30 הופעה

מוזיאון יפו, טיילת מפרץ שלמה 10.

 

 

עוזי רמירז פיינרמן, שב אלינו למרות שמעולם לא עזב בעצם. אחרי שחרש את במות ארצנו ואלו שמעבר לים לבד או עם חטיבת הקצב האימתנית שלו, מפציע גיבור הגיטרה המקומי שלנו, עם אלבום שני בו הוא מעמיק עוד יותר בנפשו המוזיקלית העשירה כל כך. עוזי יכול לגעת בכל סגנון שרק ירצה והוא תמיד יעשה את זה כמו שנכתב במקורות. לרמירז יש את הבלוז, זאת יודע כל חובב מוזיקה והוא ממשיך לשוחח עם אלוהי הבלוז והפולק המקוריים, אך גם מגיע בדרמטיות מהפנטת למחוזות הקלאסי ומציג עיבודי מיתרים בומבסטיים שיוצר תיאבון רב וציפייה לראות את האורקסטרה כולה בהיכל תרבות כלשהו. בד בבד הוא אינו שוכח לרגע את המינימליזם שכולל רק אקוסטית, זקן ארוך ושיער עד הכתפיים 

רמירז עושה בגיטרה כבשלו. היא הרבה יותר מאיבר נוסף בגופו. הגיטרה היא הוא עצמו. אין לנו הרבה כמו עוזי רמירז. יש לנו אחד כזה וזה המון. 

 

 

פרטים

תאריך:
25 ספטמבר
זמן:
20:30 - 23:00