טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

מנדלה ספיריט | האמן חן וינקלר

6 ספטמבר, 08:00 - 17:00

מנדלות הינן עיצובים גיאומטריים מורכבים, בעלי ערך משמעותי בתחומי האמנות, הרוחניות והריפוי. יצירות שובות לב אלה שימשו במשך מאות שנים כמוקד למדיטציה וגילוי עצמי, המסמלות את המרדף אחר השלווה הפנימית.

 

האמן חן וינקלר, שפתח לאחרונה גלריית אמנות ייחודית בנמל יפו, מציג את המנדלות שלו בתערוכה מרהיבה וחדשה. מנדלות הקריסטל שיצר, משלבות את העיצובים הגיאומטריים המורכבים של מנדלות מסורתיות עם תכונות הריפוי העוצמתיות של הקריסטלים בפסיפס והתוצאה היא מיזוג מעורר השראה של אמנות, רוחניות ואנרגיה. על ידי שילוב הקריסטלים במנדלות, האמן מגביר את ההשפעות הטרנספורמטיביות של העיצוב ויוצר כלי ייחודי ורב עוצמה למדיטציה, גילוי עצמי והגשמה.

 

את תחילתן ההיסטורית של המנדלות ניתן לייחס להודו העתיקה. עם הזמן, הרעיון של רפואת מנדלות התפשט לתרבויות שונות, כגון מסורות אינדיאניות (שאמניות), טיבטיות וקלטיות. כל תרבות מסמלת פרשנות וייחודיות משלה, והפכה את מנדלות הרפואה לצורת אמנות מרתקת.

 

שילוב הקריסטלים במנדלות, בעבודותיו של חן, מציע גישה חדשנית לצורת האמנות העתיקה, המאחדת את האנרגיות העוצמתיות של הקריסטלים עם הסמליות הרוחנית והאמנותית של המנדלות. על ידי יצירה ומדיטציה עם מנדלות הקריסטל, אנשים יכולים לגשת לרמות עמוקות יותר של ריפוי, צמיחה ומודעות עצמית ולהעשיר את המסע הרוחני שלהם.

 

בתערוכה זו, מובאות בפני הצופה מבחר יצירות אמנות המשלבות בין מנדלות ובין הקריסטלים. חן, החובק במסעותיו הרוחניים את העולם בחיפוש אחר חומרי הגלם, חוזר בכל פעם מחדש עם השראה ותובנה עמוקה על מהות החיים והדרך לפצח את סוד האושר והשלמות הפנימיים. פרשנות מודרנית זו של וינקלר, ממזגת את החוכמה העתיקה עם טכניקות וסגנונות אמנותיים חדשים והתוצאה היא מיזוג שובה לב של מסורת וחדשנות.

שעות פתיחה: א-ה 10:00 – 19:00,
יום ו 10:00 – 16:00, שבת 10:00 – 19:00

Mandalas are complex geometric designs of significant value in the fields of art, spirituality, and healing. These captivating artworks have used for centuries as a focus for meditation and self-discovery, symbolizing the pursuit of inner peace.

 

The artist Chen Winkler, who recently opened a unique art gallery in the port of Jaffa, presents his mandalas in a spectacular new exhibition. The crystal mandalas that Chen created combine the intricate geometric designs of traditional mandalas with the powerful healing properties of mosaic crystals. The result is an inspiring fusion of art, spirituality, and energy. By integrating the crystals into the mandalas, the artist increases the transformative effects of the design and creates a unique and powerful tool for meditation, self-discovery, and well-being.

 

The historical beginning of mandalas can be attributed to ancient India. Over time, the concept of mandala healing spread to different cultures, such as Indian (shamanic), Tibetan, and Celtic traditions. Each culture interprets and represents the symbol uniquely, making the medicine mandalas into a fascinating art form.

 

The combination of crystals with mandalas in Chen's artwork offers an new approach to the ancient art form, uniting the strong energies of crystals with the spiritual and artistic symbolism of mandalas. By creating and meditating with crystal mandalas, people can access deeper levels of healing, growth, and self-awareness, and enrich their spiritual journey.

 

In this exhibition, Chen presents a selection of artworks that combine mandalas and crystals. Chen, who embraces the world in his spiritual journeys through his search for raw materials, returns each time with inspiration and deep insight into the essence of life and the way to discover the secret of inner happiness and perfection. Winkler’s modern interpretation combines ancient wisdom with new artistic techniques and styles, and the result is a captivating fusion of tradition and innovation.

 

פרטים

תאריך:
6 ספטמבר
זמן:
08:00 - 17:00