טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

פופ אפ סטודיו אמן: קולקטיב 45/46

16 אוגוסט 2018, 20:00 - 23:00

קולקטיב 45/46

קולקטיב האמנים 45/46 מתארח בסטודיו פופ-אפ בו יעבדו ויציגו יצירות לקהל הרחב במהלך תקופת השהות.

סמטת כיכר קדומים 3, יפו העתיקה

שעות פתיחה: ימים רביעי-שבת 20:00-12:00

 

קולקטיב 45/46

 

החברה לפיתוח יפו העתיקה פועלת במטרה לשמר ולחדש את רובע האמנים הייחודי, כמוקד לתרבות ואמנות מקורית, המאפשרת צמיחתה ומערבותה של קהילת אמנים ומעצבים צעירה. במסגרת זו אנחנו מקדמים תוכן מקורי בחללי 'פופ אפ' בסמטאות האמנים, במוזיאון יפו ובמוקדים מפתיעים נוספים, אשר יספקו פלטפורמות חדשות לתמיכה וחשיפה של כישרונות וכוחות יצירתיים הפועלים בקהילת האמנות והעיצוב בישראל.

ב-2018 נארח פרויקטים מיוחדים במסגרת אירועי "עושים אמנות. אוהבים אמנות" ,שבוע האיור של תל אביב-יפו "עושים אמנות. אוהבים איור", תערוכות ומפגשי תוכן בסטודיות וחללי 'פופ אפ' בסמטאות, במוזיאון יפו, במרכז המבקרים ובגלריית הרחוב החדשה בסמטאות, שהושקה בהצלחה לפני כשנה. כל זאת ועוד, על מנת לאפשר לקהל המבקרים מפגש חדש וישיר עם אמנות ועיצוב עכשוויים, חוויית ביקור ושוטטות מעוררת השראה מלאה בתוכן איכותי וזמין לכולם ביפו העתיקה.

קולקטיב 45/46

על הקולקטיב:

קבוצת אמנים 45/46 מורכבת משלושה אמנים/מעצבים אשר עובדים יחד למעלה משנה. אנדריי ודימה, בגרי שנקר, אשר סיימו את הלימודים האקדמיים במחלקה לתקשורת חזותית ומני, אשר סיים לימודים בבצלאל, גם הוא במסלול לתקשורת חזותית בבצלאל.

במהלך הלימודים, כל אחד מחברי הקבוצה פיתח שפרה גרפית, אמנותית אישית. במקביל לעבודות העיצוב הגרפי שכל אחד מהם עושה, האמנים עובדים הרבה במרחב הציבורי. המחרב הזה מאפשר להם לעבוד במימדים גדולים, משפיע הרבה פעמים על אופן העבודה ומחייב קשר תמידי עם הסביבה.

למרות השוני בשפות האישיות של כל אחד מהם, הם שואפים להגיע לחיבור והרמוניה צורנית ותוכנית בכל עבודה שיוצרים יחד. במהלך השנה האחרונה, עשה ההרכב עבודות משותפות רבות במרחב הציבורי, השתתף בפרוייקטים שונים ברחבי הארץ והציג עבודות בתערוכות וגלריות שונות.

 

קולקטיב 45/46

 

 

קולקטיב 45/46 באינסטגרם:

https://www.instagram.com/dmitrykorma/

https://www.instagram.com/manyearsago/

 

עוד ביפו העתיקה:

תערוכת "יוצאים לאור" – מיטב העבודות של בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל לשנת 2018

פתיחת פופ אפ סטודיו אמן – לילך מדר

פרטים

תאריך:
16 אוגוסט 2018
זמן:
20:00 - 23:00