טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

פרויקט אתר מארח: קבוצת קריאה של מגזיני אמנות

19 נובמבר 2018, 19:30 - 23:00

קרב קריאה במגזינים, 19.11


אתר שמח לארח את קבוצת הקריאה של מגזיני אמנות בהנחיית קרן גולדברג.
המגזין הנבחר למפגש הוא גיליון 109 של Texte zur Kunst, תחת הכותרת "Art without Rules?". הוא כולל בין השאר טקסטים מעניינים על טרנסגרסיה, צנזורה, חופש אמנותי והאוטונומיה של אמנות בכלל.


קבוצת הקריאה נפגשת כפעם בחודש וחצי ופתוחה לקהל הרחב ללא תשלום. לפני כל מפגש נבחר גיליון עכשווי של מגזין אמנות אחר. המשתתפים קוראים את הגיליון לפני המפגש, ובמפגש עצמו משוחחים עליו בפורמט של דיון פתוח. הקבוצה מאפשרת היכרות עם מגזינים שונים, השוואה בניהם, דיוניים ביקורתיים בנושאים כגון כתיבה על אמנות, מושג הביקורת ומבנה עולם האמנות, ומציעה אפשרות להתעדכן בנעשה בשדה האמנות הבינלאומי באופן שוטף.

לפידיאפ של המגזין, פרטים נוספים, שאלות ועוד: קרן גולדברג  [email protected]
*ההשתתפות חופשית אך מותנית בהרשמה מראש באמצעות כתובת המייל  [email protected] . ציינו בכותרת "הרשמה לקבוצת קריאה של מגזיני אמנות 19.11"קרן גולדברג היא כותבת ומבקרת אמנות עצמאית. היא דוקטורנטית ומלגאית הנשיא במחלקה לתולדות האמנות באוניברסיטה העברית בירושלים. היא בעלת תואר שני בכתיבה ביקורתית מה-Royal College of Art, לונדון, ותואר ראשון בתכנית הרב תחומית באמנות ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. היא תורמת באופן קבוע למגזינים כגון ערב רב,  ArtReview, Mousse, art-agenda, Frieze ו ARTnews,  כמו גם לקטלוגים שונים.

פרטים

תאריך:
19 נובמבר 2018
זמן:
19:30 - 23:00