טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

תיאטרון הסימטה מציג: פסטיבל אביב ישראלי

26 יוני 2019 - 29 יוני 2019

לילה ברי במופע פרפורמנס

פסטיבל "אביב ישראלי" של תיאטרון הסמטה יערך בפעם העשירית בתאריכים 26-29 ביוני 2019, ויכלול מחזות מקוריים שיעלו לראשונה: "נבכים" ו"חומרים מתכלים", ומחזות הקריאה "הצד האחר", "רולטה" ו"שבורת ". בנוסף, ערב ספוקן וורד, מופע פרפורמנס מיוחד והאורחים  רוני סומק ואלון עדר.

לכרטיסים לחצו כאן

אירועים מרכזיים:

אירוע פתיחה -הופעה של אלון עדר
אלון עדר במופע אקוסטי. אחרי הפריצה הגדולה לפני כמה שנים עם "קצת אהבה לא תזיק", עדר כבר הספיק לעשות עוד הרבה. הופעה אינטימית של מוזיקה ישראלית משובחת.
מתי: יום רביעי, 26 ביוני בשעה 20:00

 

'נבכים' – הצגה
במציאות בה מתקיימים חוקי התנ"ך, ובה רוצח בשוגג רשאי להימלט לעיר מקלט, יאיר הצעיר עובר את הגבול. באחת הוא הופך לרוצח, ונמלט לעיר מקלט. כתבה וביימה: איילת סנאי. משתתפים: עידית שמעון, מתי סקיבא, גלעד שמולביץ.
מתי: יום רביעי, 26 ביוני בשעות 18:00 ו-22:00

 

ערב פרפורמנס
לירוי בר נתן בפרפורמנס 'השתקפות' בו הוא מזמין את הקהל לראות את הפגיעות והיופי שבגופו, לילה ברי במופע המנסה להפריח חיים בדומם, והדס אשל בדיאלוג עצמי המנסה לשמור על אותנטיות ומנסה ליצור שיתוף פעולה עם הגוף.
מתי: יום רביעי, 26 ביוני בשעות 19:30 ו-22:00

 

רולטה – מחזה קריאה
המחזה בא לבחון האם באמת אנחנו מוכנים ורוצים לדעת הכל, בהשראת סיפור בריאת האדם והחטא בגן עדן. האם הרצון לדעת הכל יכול להיות גולם שקם על יוצרו וכופה עלינו מציאות הזויה? מאת: דני קדם. ביימה: אירית קאסובר.
מתי: יום חמישי, 27 ביוני בשעה 18:00

 

רוני סומק ואנסמבל המזרח התיכון
מופע ספרותי מוזיקלי, המציג את שיריו של המשורר רוני סומק לצד יצירות מוזיקליות מקוריות מעולם האינדי.
מתי: יום שישי, 28 ביוני בשעה 20:30

 

שבורת (לב)
מופע תיאטרלי משולב עם ספוקן וורד. מסע חיפושים של ניבה, אישה ישראלית צברית, שאהבה את לב – הגבר ה'מושלם'. הוא נעתר, חיזר, קצת התחמק, השיב אהבה לרגע – ונעלם בלי לומר מילה. שברון הלב מביא אותה לסערה של זכרונות וחשבון נפש.
מתי: יום שבת, 29 ביוני בשעה 17:00

פרטים

התחלה:
26 יוני 2019
סיום:
29 יוני 2019