טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

תערוכת איורים של עיתון הילדים 'אדם צעיר'

5 אוקטובר 2017, 08:00 - 30 דצמבר 2017, 17:00

מוזיאון יפו ומרכז המבקרים "תמונות יפואיות"  

"אדם צעיר" הוא לא רק שם של עיתון; הוא תפיסה אחרת של ילדים ושל מה שמתאים להם בתקופת הילדוּת, תקופה של צמיחה ועיצוב.

ילדות וילדים, אנשים צעירים, זקוקים לאמנות בחייהם לא פחות משהם צריכים ויטמינים או חלבונים. בעיקר בגיל הצעיר, סיפורים ואיורים טובים הם מזון הבונה את הגוף, הנפש והרוח.

הסופר מקסים גורקי ידוע בציטוט: "איך כותבים לילדים? כמו למבוגרים, רק טוב יותר." כך בדיוק גם מאיירים לילדים. ילדות וילדים יודעים לזהות את הכישרון, הזמן והמאמץ שהושקעו עבורם. אם הם מקבלים בילדותם אמנות חיה, מעולה ומושקעת, המתאימה לגילם ובנושאים המעניינים אותם, הם יזכרו זאת כאשר יגיע יומם לתת פרי. ואין זה משנה אם זה יהיה פרי אמנותי, מחקר מדעי או עבודת כפיים. הם יהיו למבוגרים שיודעים להשקיע כישרון, זמן ומאמץ בכל דבר שהם עושים.

אדם צעיר הוא עיתון לילדות ולילדים. מדי חודש מקבלים מיטב המאיירות והמאיירים בישראל הזדמנות לאייר גיליון שלם בנושא מסוים. קוראי אדם צעיר מקבלים כל חודש תערוכה קטנה לביתם. כאן, אנחנו גאים להציג את עבודתם של מאיירי אדם צעיר לאורך השנים האחרונות.

אוצרת התערוכה ומעצבת אדם צעיר: מיכל מגן | עורכת ראשית: רינת פרימו | עורכת: דניאלה אסא | מפיקת התערוכה: יעל סברדלוף | מו"ל אדם צעיר נועם שרון.

משתתפים בתערוכה: אביאל בסיל, אור יוגב, אור לבנה, איתי בקין, אלירן הרוש, אסיה אייזנשטין, גלעד סליקטר, יהודה רוזנטל, מאיה איש שלום, מורן ברק, מיכל שלו, מריאנה רסקין, מריה גיבנר, נועה קלנר, נעם וינר, עדי אלקין, עובדיה בנישו, עינת צרפתי, עמר הופמן, ענבל לייטנר, עפרה אייל, רחל סטולרו-חיים, תמר הוכשטטר.

www.adamtsair.co.il

פרטים

התחלה:
5 אוקטובר 2017, 08:00
סיום:
30 דצמבר 2017, 17:00