טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

גלריית הרחוב בסמטאות מציגה: Street smART תערוכת צילומי רחוב של ויקטור פוליטיס

13 יוני 2018 - 20 יולי 2018

צילום: ויקטור פוליטיס

תערוכה חדשה בגלריית הרחוב בסמטאות יפו העתיקה

פתיחה 13.6.18 , הכניסה חופשית

תערוכה של 60 צילומים אותנטיים מרחבי העולם, תוצג בגלריית הרחוב בסמטאותיה של יפו העתיקה החל מה-13.6.18  . התערוכה הינה תערוכת יחיד של הצלם הוותיק , ויקטור פוליטיס שתצלומיו הופיעו בתערוכות בינלאומיות רבות וזכו לביקורות חיוביות ולפרסים. התצלומים שיוצגו בתערוכה נבחרו בקפידה מתוך אלפי צילומים של האמן  ומציגים סצנות יומיומיות אותנטיות מרחובות שונים ברחבי העולם.

התערוכה Street smART מפנה את התייחסותנו ליצירתיות הבלתי נדלית שישנה ברחוב, הנובעת מתוך הצורך הקיומי של האנושות, לשרוד ולהמציא את עצמה מחדש בכל יום המהווה סוג של חכמת רחוב וחיים. בכל צילום ישנו חלק מה DNA של נשמתו, מוחו, אישיותו ותמונת העולם הפרטית שלו.

ויקטור פוליטיס הוא יזם וצלם יווני המתגורר בשנים האחרונות ביפו.  הוא צילם החל מ- 1970 בלמעלה מ 80 מדינות ברחבי העולם, הציג במספר תערוכות יחיד בלונדון, ניו יורק, איסטנבול, לאגוס ויפו העתיקה . תצלומיו הופיעו במגזינים נחשבים ברחבי העולם ובשנות ה 90 זכה במקום הראשון בתחרות התצלומים הבינלאומית של קאנון. במסגרת עבודתו כיזם הוא מפתח חלוצי של פרוייקטים בשווקים קשים ומתמקד ביצירת מקומות עבודה ופיתוח צעירים מקומיים. 

 

פתיחה: 13.6.2018

נעילה 20.7.2018

הגלריה פתוחה 24/7 בסמטת מזל דגים ומזל אריה, יפו העתיקה. הכניסה חופשית

 

 

צילום: ויקטור פוליטיס
צילום: ויקטור פוליטיס
צילום: ויקטור פוליטיס
צילום: ויקטור פוליטיס
צילום: ויקטור פוליטיס
צילום: ויקטור פוליטיס

פרטים

התחלה:
13 יוני 2018
סיום:
20 יולי 2018