טוען אירועים ופעילויות

« כל האירועים ופעילויות

  • אירוע כבר עבר.

Saying goodbye to your things, the gift project – בית קנדינוף מארח את האמנית דפנה טלמון

6 נובמבר 2018 - 30 נובמבר 2018

דפנה טלמון Saying goodbye to your things
במהלך חודש נובמבר תתארח האמנית דפנה טלמון ברזידנסי בית קנדינוף.

Saying goodbye to your things, the gift project || Dafna Talmon

"לאחר למעלה משלוש שנות נדודים בחיפוש אחר אורח חיים חופשי, חשתי שעלי לנסח מנגנון חדש שיאפשר לי חופש ושבתי לגור בבית. אלא שהרצון להיות חופשיה, הוביל אותי למחשבות על המשקולת שאני נושאת על צווארי – ציוד, רכוש וחפצים רבים שמגדירים אותי ואת חיי. שעברו איתי מדירה לדירה במהלך השנים.

וכעת אחרי שנות נדודים רבות, בהן לא נזקקתי להם, הם כבר לא נחוצים לי. עם ההבנה הזו, התחלתי בעבודת תיעוד סזיפית. שבסופה ערכתי לחפצים ״משפט״ בו החלטתי מה נשאר איתי וממה אני נפרדת. "

רוצים לקחת חלק?
קול קורא לכם – יש לכם ארונות מלאים? קשה לכם להיפרד מחפצים? בואו להשתחרר איתי!

אחרי שעשיתי לחפצים שלי גזר דין, ומסרתי אותם כמתנות עטופות בתערוכה בגלריית המדרשה, אגיע בחודש נובמבר לרזידנסי (שהות אמן) בבית קנדינוף לעבוד על פרויקט Saying goodbye to your things, the gift project. ופה אתם נכנסים לתמונה.

אני קוראת לכם להצטרף אלי למסע של שחרור – הארונות שלכם מלאים בבגדים שאתם לא לובשים? ספרים שלא תקראו? כלים שמעלים אבק? קראו לי לעבור איתכם את התהליך. צרו איתי קשר ואגיע אליכם הביתה. יחד נמלא ארגז עם הדברים שקשה לכם לשחרר, נתעד, נשוחח, נתגבר ונשחרר. נצחק, נבכה ונעלה זכרונות. בסופה של הפגישה אצא עם ארגז החפצים ששחררתם. משם אגיע לבית קנדינוף שם ייערך פרפומנס האריזה, בניית אינסטליישן וכמובן חלוקת מתנות – ג׳אנק של אחד הוא מתנה לא ידועה של אחר.

צרו עמי קשר [email protected]
מוזמנים להפיץ!

– בתמונה: כל זה היה שלי! הצבה בתערוכה.

פרטים

התחלה:
6 נובמבר 2018
סיום:
30 נובמבר 2018