אטרקציות

אלדין

בלב יפו העתיקה, במבנה בן 600 שנה, נמצאת מסעדת אלדין. המסעדה נפתחה לפני למעלה מ- 40 שנה, ולאורך השנים מושכת אליה אורחים רבים, ששבים ומביאים אורחים חדשים.מסעדת אלדין, ממוקמת על צלע גבעה מעל הים, וממנה נשקף מפרץ תל אביב. מהמרפסת הפתוחה, תוכלו להשקיף על הטיילת היפה ומלונותיה הרבים ועל הים. לכל שעה יש את היופי המיוחד לה, כאשר ביום, תראו את הים בצבע כחול טורקיז וברקע, בתי תל אביב.

בשעות בין הערביים, נראית השקיעה במלוא הדרה, והים משנה את צבעו לכחול עמוק. ובשעות הערב והלילה, משתקפים אורות תל אביב במי הים, ומשרים רומנטיקה מאין כמוה…השילוב של כל אלו, בנוסף לעיצוב המיוחד, מבנה קסום בן 600 שנה, והרומנטיקה שמעניק המקום עצמו בשפע, נותנים לכם, תמורה שאין שנייה לה. שלווה, רוגע ואנרגיות טובות השוררות במקום, כפי שאומרים אורחי המסעדה עצמם.

השילוב בין העיצוב הנעים, המטבח המיוחד, האור הרך שמפזרות הנברשות העתיקות והקרירות של הים יוצרים אוירה נעימה ונינוחה. אוהבי הבריזה הימית יוכלו להתארח במרפסת הפתוחה עם מראה גורדי השחקים התל-אביביים והחוף.

בטעמכם מהמאכלים שהוכנו על פי מרשמים יחודיים, תפליגו לתוך אווירת העבר הרחוק, תרגישו כנוסע שמצא מנוחה וקרירות בנווה מדבר או כמהגר שמצא ארץ מובטחת או כאורח בארץ רחוקה.

 

מפרץ שלמה 5, יפו העתיקה

http://restaurantaladin-israel.com/